Opinie o stronie Vitalia: Nie wszystkie komentarze są pokazywane!

Strona Vitalia działa już od paru ładnych lat. Na tej stronie przeważnie bywają osoby, które chcą schudnąć, to norma. Jednak są takie strony, na których pisze się o tego typu stronach, ale nie są pokazywane wszystkie komentarze!!!

Na stronie Tu  są komentarze i to miłe, bez krytyki.

Jednak ja dałem (nie specjalnie) komentarz, który inaczej przestawiał stronę. I co? Nie ma takiego komentarza! Można więc odnieść wrażenie, że prawda zabolała i dlatego twórcy tej strony  lub admini, nie chcą publikować. Jest to zagranie nie fer i zamydlanie czytelnikom oczy, pokazując, że Vitalia w 100% jest pięknym i bardzo dobrym portalem o odchudzaniu.

Prawda jest inna, pomagać to może pomaga w zrzucaniu kilogramów, ale hejt do grubych osób i wyzywanie osób grubych jest tam normalne i to widać! Bez przerwy są tematy typu: „Na ile kg wyglądam” i podobne. Strona promuje nie tylko zdrowy tryb życia, ale też promuje chudość, fit i pro ane! Nie zgadzasz się? To sama zobacz, że szczupłe dziewczyny, które mają trochę tu i tam tłuszczyku, to uważają siebie za grube! To jest chore!

Jeżeli na Vitalii pokazujesz siebie jako fit, czyli płaski brzuch, wyrzeźbiony lub zarys mięśni, to jest ok. Jak pokazujesz zdjęcie, na której masz okrągły brzuch lub inaczej mówiąc, masz obfite kształty, to napiszą Ci, że gruba jesteś!

Niestety, nawet na tej stronie są krytykowane modelki w rozmiarze plus-size. Uważają, że takie kobiety są zaniedbane, obleśne i jak można tak wyglądać, bo duża pupa, większe kształty? Bez przesady!

Taka niestety jest strona Vitalia!

 

 

2 comments on “Opinie o stronie Vitalia: Nie wszystkie komentarze są pokazywane!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>