Bikini fitness a krągłości

Bikini Fitness, to inaczej pokaz kobiet, które mają wyrzeźbione ciała, gdzie zdobywa coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych dziewczyn, które chcą tak wyglądać. Najpierw bycie Fit a później bardziej wyrzeźbiona sylwetka.

źródło: http://www.gym-talk.com/bikini-fitness-introduction/

Przerażające jest to, że jak promuje się modę plus-size lub dziewczyny pokazują swoje większe ciała, brzuchy, fałdy tłuszczu i mówią, że czują się dobrze, to są krytykowane jak i sama moda plus-size. Natomiast zachwalane są sylwetki fit i kulturystyka zwana bikini fitness, mówiąc, że właśnie takie ciała są zadbane i kobiece. To nie jest prawda! Tak nie wygląda prawdziwe piękno kobiecej sylwetki, choć dla każdej osoby krągłości i kobiece ciało mają inne znaczenie.

Bikini fitness jest tylko pokazem, gdzie dziewczyny tracą swoje krągłości! I to trzeba raz na zawsze zrozumieć. Proszę popatrzeć na dziewczynę poniżej:

Dziewczyna jest piękna i zadbana, ma krągłości i nie jest aż tak wyrzeźbiona!!! I jeszcze jedno zdjęcie modelki w rozmiarze plus-size:

Modelka jest zadbana, ma krągłości i jest na co popatrzeć (zawiesić oko). Dlatego warto zrozumieć, że krągłości i kobieca sylwetka, nie są czymś, co jest nazywane fit i bikini fitness (zdjęcie pierwsze bikini fitness).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>