Odchudzanie na śniadanie: Konrad Gaca pod lupą!

Były tematy o odchudzaniu, ale nie było tematów związanych z programem, który jest emitowany w TVP2 o nazwie „Odchudzanie na śniadanie”, gdzie tam swoje porady udziela sam Konrad Gaca.

gaca pod lupąByły trzy serie, w których brali uczestnicy udział i pewnie powiedzą, że jest to dobry program a sam Gaca odwala kawał dobrej roboty! To zależy od jakiej strony patrzeć i nie chodzi od strony grubej otyłej osoby, czy szczupłej. Trzeba zastanowić się, dlaczego telewizja wróciła do tego programu i czemu tak Gaca siebie reklamuje? Można odpowiedzieć, że ma mało klientów, bo dobry dietetyk, firma lub instytucja nie musi siebie reklamować!

Chodzą słuchy, że jest grupa przeciwników Gaca system i jego diet. Nie ma w internecie strony, czy społeczności na forum, facebook, ale można zauważyć, że jest taka grupa! Wystarczy dobrze poszukać i piszą, że większość osób, która schudła, nie była z efektu zadowolona! Jednak sam Gaca chce wszystkich odchudzić i to w całej Polsce!

Nic dziwnego, skoro media reklamują tabletki odchudzające, które przedstawiają ładną kobietę o okrągłych kształtach, która idzie i chudnie po centymetrze. Szok i absurd!

Co do reklam o odchudzaniu, to jeszcze wrócę do tego tematu. Można powiedzieć, że Gaca jest zadowolony z tego programu, że pomaga ludziom schudnąć i nie mówię, że to jest źle, ale nie wmawiać, aby każdy kto ma nadmiar ciałka, to już musi się odchudzać!

Zobaczymy co dalej będzie, choć będzie to wiadome:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>