Karolina Szostak: Od wyglądu pięknej kobiety do wyglądu chudej nastolatki

Od wielu miesięcy możemy zobaczyć jak prezenterka tv Polsat chudnie i to bardzo! Czy naprawdę z samej siebie, z własnych decyzji podjęła odchudzanie, czy powiedzieli jej, że jest za gruba i nie może prowadzić sportu? Tego nikt nie wie, ale możemy się tylko domyślać.

Miała wygląd pięknej kobiety. Obfite krągłości i duży biust. Komu to przeszkadzało? Wg.mnie właścicielom tv. Polsat. Pojawiała się na wybiegach jako modelka w rozmiarze plus-size, teraz nawet nie może zaliczać się do tego rozmiaru. Dlaczego? Za bardzo schudła i wygląda jak nastolatka! Wcale lepiej nie wygląda, choć dyskryminatorzy grubych osób a zwłaszcza kobiet, powiedzą inaczej np: Dobrze teraz wygląda, bo wcześniej była za gruba! I czy to nie jest dyskryminacją? Owszem, jest i to bardzo.

Prezenterka Karolina Szostak musiała schudnąć, nie tylko z powodu, że prowadzi magazyn sportowy, ale i cała społeczność w Internecie, wywarła na nią presję i to widać!

Zdecydowanie  lepiej wyglądała z takimi kształtami…

niż obecnie, czyli tak:

Nie zawsze odchudzanie odmładza, czasem po schudnięciu wygląd dodaje parę lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>