Program: Sala operacyjna na focus tv – opinia

Czas aby napisać o kolejnym programie, który nie dotyczy typowego namawiania do odchudzania a raczej opowiada o uczestnikach programu, którzy nie mogą schudnąć a decydują się na zabieg zmniejszenia żołądka.

Oglądając program, który jest emitowany w każdą środę o godzinie 22:00, to mam wrażenie, że nie które osoby poddają się i od razu chcą szybko schudnąć, czyli decyzja o zmniejszeniu żołądka, który ma rozwiązać sprawę. Takimi uczestnikami jest Olga, która wcale źle nie wygląda i na początku ważyła 103kg, jej decyzja o zmniejszeniu żołądka była za sprawą decyzji jej mamy, która o wiele więcej waży i to wg.mnie, jej mama, powinna mieć zmniejszenie żołądka  a nie Olga. Mama z córką przeszły zabieg, no cóż, kto nie walczy, aby samodzielnie schudnąć a idzie na łatwiznę, może odbić się na zdrowiu.

Jednak w programie są osoby, którzy naprawdę tego potrzebowali. Nie będę wymieniać z nazwy wszystkich uczestników, ale uczestniczka Karolina w wieku 34lat, ważyła przed zabiegiem ok 128kg, wcześniej było 123kg, ale kręgosłup dokuczał, co powodowało, że nie mogła ćwiczyć i tu można rozumieć decyzję zmniejszenia żołądka.

Podsumowując, program jest dla tych, którzy naprawdę nie mogą schudnąć, podkreślam, nie mogą schudnąć! Zanim zdecydujesz się na taką operację, spróbuj schudnąć, jak próbowałaś/eś, to wtedy podejmij taką decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>