Jedzenie po 18, to wymysł dietetyków

Idziesz do dietetyka lub czytasz, słuchasz dietetyka o niejedzeniu po 18, bo!, to nie jest zdrowe! wg. dietetyków, co zjesz po 18, to już odłoży Ci się  tu i tam, czyli przytyjesz. Widać jak w mediach promuje się odchudzanie, pokazując wszelkie programy o odchudzaniu i zapraszaniu do programu więcej dietetyków.

po 18Zjesz paróweczki z ketchupem po 20 lub później, to będzie źle, ponieważ to nie będzie zdrowe, ale jak zjesz przed 18 serek z ciemnym chlebkiem, to będzie dobrze. To bzdura i też głodzenie! Dlaczego masz nie jeść po 18 i trzymać się 5 posiłków? Masz apetyt i chcesz więcej zjadać niż 5 razy dziennie i żadna Pani dietetyk, nie będzie Ci mówić, co masz jeść i ile jeść.

Jedzenie 5 posiłków dziennie, to również wymysł dietetyków jak i całe liczenie BMI

Nie odmawiaj sobie tego co lubisz, bo tak Pani dietetyk powiedziała. Głodna a jest godzina 21 lub 22? To zjedź obfity posiłek i nie bądź głodna. I jeszcze jedna uwaga. Jeżeli komuś przeszkadzają dodatkowe kilogramy, które dają krągłości i piękna kobiecego ciała a usłyszałaś, że kto jest gruby, to ma otłuszczone ciało, wątrobę i jest chory, to również jest wymysłem dietetyków!

To dietetycy wymyślają tak, aby społeczeństwu obrzydzić życie, mówiąc, że każdy ma być chudy, szczupły. I dziwicie się, że większość kobiet nie może siebie zaakceptować, gdy są takie teksty?

Ty decydujesz ile jesz i o której godzinie a nie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>