Chuderzy – wielbiciele chudych ciał, wielbiciele chudego ciała

Skoro mówi się o feederach i porównuje ich do wypasaczy, warto wspomnieć jeszcze o innej grupie, której również trzeba się wystrzegać. Taką grupą są chuderzy – wielbiciele chudych ciał lub wielbiciele chudego ciała (to samo ).

chuderzyPiętnuje się grubych ludzi, zwłaszcza dziewczyn, które starają zaakceptować swoje ciało, lecz jest im trudno, gdy słyszą:Mogłabyś schudnąć, zobacz jak ty wyglądasz, schudnij grubasie, grubasku nie jedz tyle, bo ci tyłek urośnie i jest wiele takich określeń.

Podobnie działają slimmerzy, hungerzy, czy odchudzacze. Tak, tak można ich nazwać. Takie osoby nie znają umiaru, nie tylko hejtują, ale i wychwalają dziewczyn, które mają chude ciało, czyli bardzo płaski brzuch, chuda pupa i bardzo chude uda lub nogi, gdzie widać wystające kości obojczyków, żeber itd.

Chuderzy jak i slimmerzy, często zakładają dużo stron o odchudzaniu, po to, aby zarobić, wycisnąć od Ciebie każdą złotówkę oraz wmówić Tobie, że gruba jesteś i musisz schudnąć. Nawet gdy dziewczyna wygląda tak, jak jest pokazana poniżej:

Potrafią Ci wmówić lub napisać komentarze, że musi popracować nad brzuchem lub jeszcze schudnąć! Wzorują się na takich ciałach, jak poniżej:

lub takie

Dla takich osób, bycie krągłą jest bycie otyłą i większość takich osób, głównie młodych dziewczyn, myli krągłości z chudym ciałem.

Gdy krytykuje się chude ciało a zachwala krągłe, pełniejsze ciało, to dla takiego grona, jest się osobą nienormalną! Nawet będzie osobą chorą psychiczną lub feederem!

Pamiętajmy, że dzisiejsze odchudzanie dla zdrowia, to tylko przykrywka. Im więcej stron jest o odchudzaniu, tym jest spora szansa, że większość osób nabierze się na różne historie i zacznie odchudzać się. Nawet, gdy jesteś szczupła i masz fałdki tłuszczu. I tak powiedzą Ci, że gruba jesteś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>