Slimmerzy: odchudzają i to ich podnieca, cieszy!

Czerpią z tego satysfakcję, gdy przestrzega się przed feederami, wypasaczami. Jednak jest ich dużo więcej niż myślisz!  Taka grupa dobrze się maskuje i ciężko ich rozpoznać, i dostrzec. Poznaj ich działania!

slimmerzyZasłaniają się zdrowiem, wmawiają Ci, że źle wyglądasz, krytykują a nawet hejtują! Przeważnie dyskryminują osób grubych. Układają tak diety, abyś Ty jak najwięcej schudła. Gdy widzą osoby z większą wagą a nawet zobaczą szczupłą osobę, która ma fałdki, to od razu mówią, aby schudła. Ponieważ nie wygląda dobrze, za grube uda ma, powinna popracować nad brzuchem, po to, aby widać było mięśnie brzucha.

Takich osób jest najwięcej na forach o odchudzaniu a w takim gronie przeważnie dominują dziewczyny! Też są faceci, ale jest ich mniej niż dziewczyn. Przykre komentarze w artykułach, na których jest aktorka, która przytyła, to już jest hejtowana!

Ciężko jest w to uwierzyć? Nie zgadzasz się? A może napiszesz, że dobrze robią, bo liczy się zdrowie? Zdrowie to przykrywka, teraz liczy się pieniądz i jak zrobić, aby wszystkich odchudzić dla kasy, mówiąc, że może zachorować na to i tamto, nawet gdy dziewczyna dobrze się czuje.

Popatrz ile jest stron o odchudzaniu, ile jest programów w polskiej telewizji, gdzie są pokazywane chude dziewczyny ( prezentujące modę, ćwiczenia), ile dziewczyn dodaje filmy pod nazwą „Jak schudłam 15, 20 kg itd”.

Slimmerzy, to grupa osób będących dietetykami, tak!, którzy tak manipulują ludźmi, że jest ciężko ich rozpoznać. Przeważnie przeginają robiąc takie reklamy, jakie są poniżej:

Myślisz, ze naprawdę tyle dziewczyna schudła? Popatrz dalej…

Tak samo dużo schudła? A gdzie jest zdjęcie z przed odchudzania? Może ekspresowo schudła, że fotograf nie zdążył zrobić zdjęcia, że tak na zdjęciu jest szczęśliwa? Bzdura!

Najlepsze są takie reklamy, popatrz niżej:

Na zdjęciach są pokazywane dziewczyny, które wcale grube nie są i jeszcze zachęcają do odchudzania, tak działają slimmerzy!

Krytykują tych, którzy mają inne zdanie a nawet tych, którzy mają gust do większych dziewczyn. Nigdy się zgodzą z twoim zdaniem!

Dla takich piękno, to chude lub bardzo szczupłe ciało, gdzie widać płaski wyrzeźbiony brzuch i chude uda, gdzie jest szpara. Takie słowa są pisane od dziewczyn!

I jak dziewczyny mają siebie zaakceptować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>